Regulamin

Ten regulamin jest stworzony tak aby wyjaśnić wszystko co tylko możliwe, aby ułatwić nam kontakt i zapobiec niedomówieniom. Bardzo proszę przeczytaj go.

Karolina Gwiszcz to „FOTOGRAF” a moi modele i ich rodzice to „KLIENT”

 1.

Każdy klient przed sesją otrzymuje link do  regulaminu, jest on również dostępny w wersji papierowej w moim studio. Jeśli decydujesz się na zdjęcia u mnie jednoznacznym jest, że akceptujesz regulamin, taką akceptacje podpisujesz też w studio po sesji.

2.
Termin ustalamy telefonicznie lub za pomocą facebooka.  Termin jest rezerwowany na cztery dni, w tym czasie otrzymujecie ode mnie informacje prywatną z numerem konta i wytycznymi dotyczącymi konkretnej sesji.

3.
Zadatek (bezzwrotny) to kwota 30 zł, należy wpłacić w terminie 4 dni na podany nr konta i przesłać mi potwierdzenie. Jeśli tak się niestanie termin automatycznie wraca jako wolny.

4.
Można zmienić datę i godzinę sesji do 3 dni od jej daty wykorzystując wpłacony wcześniej zadatek.  Rezygnacja z sesji wiąże się ze strata zadatku, tak samo jak chęć zmiany terminu na mniej niż 3 dni od dnia planowanej sesji.

5.
Fotograf ma prawo raz poprosić o zmianę terminu sesji i będzie to podyktowane jedynie kwestia zdrowotna i dbałością o higienę pracy.

6.
Chętni na sesje muszą powierzyć mi swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz nr telefonu w celu umożliwienia kontaktów sprawach dotyczących moich usług. tj. np. stworzenie galerii on line, w której klient dokonuje wyboru fotografii i produktów,kontaktu mailowego, telefonicznego. Dane nie zostają przekazywane nikomu innemu. Podając swoje dane zgadzają się na przetwarzanie ich przeze mnie w ramach  usług.

7.
Klient otrzymuje dokładnie taką ilość fotografii jaką zakupił. Nie ma możliwość otrzymania „reszty” zdjęć
czyli fotografii surowych/obrobionych za darmo. Może jednak zakupić dodatkowe ujęcia. Zdjęcia nieobrobione przetrzymywane są do 3 miesięcy od pierwszego wyboru zdjęć z sesji. Zdjęcia wybrane i obrobione przetrzymywane są do 2 miesięcy i do tego czasu należy ściągnąć je z serwera na własny nośnik.

8.
Fotograf posiada suknie, ubrania dla dzieci oraz buty, ale są to jedynie dodatki, klient ponosi odpowiedzialność za strój jaki będzie posiadał na sesji.

9.
Wszystkie galerie internetowe które Państwo otrzymują są prywatne i chronione hasłem które przychodzi do Państwa w osobnym mailu.

10.
Klient otrzymał galerię on line z fotografiami „surowymi” czas oczekiwania na gotowy produkt to 240 dni roboczych od momentu wyboru zdjęć przez klienta.

11.
Klient sam decyduje czy zezwoli fotografowi na publikacje jego oraz jego dziecka wizerunku. Decyzje tą podejmuje podczas podpisywanie umowy.

12.
Fotografie dostarczane są klientom do domu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
13.
Fotografie otrzymywane są w wersji papierowej 15×21 a po odebraniu ich w terminie do 4 dni trafiają w wersji elektronicznej jako link na maila klienta.
14.
Jest możliwość wykupienia profesjonalnego wizażu przed sesją. Cena 90 zł
15.
Sesje mają dynamiczny charakter, ale dopasowane są do potrzeb najmłodszych klientów. Sesje posiadają jednak ramy czasowe
– sesja noworodkowa do 2h
– sesja rodzinna do 1h
– mini sesje do 25 min
16.
Sesje wykonywane są na terenie studia lub we wcześniej wybranym plenerze.
17.
Na sesjach nie wolno fotografować ani nagrywać przebiegu sesji własnymi aparatami czy telefonami.
18.
Na sesje zdjęciowe (poza sesjami miesiąca) jest możliwość spóźnienia max do 15 min. Na sesje miesiąca należy być punktualnie, można być 5-10 min przed czasem, w studio jest miejsce aby poczekać.
19.
Klient zobowiązany jest z zapoznaniem się z portfolio Fotografa, jego stylem obróbki i pracy. Klient nie może oczekiwać od Fotografa wykonania dzieła niezgodnego z jego poczuciem estetyki oraz niezgodnego z charakterystycznym dla Fotografa stylem w tym z kolorystyką, kontrastem, kadrowaniem.