o mnie

Absolwent Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu (Dyrygentura Chóralna w klasie Jana Wojtachy oraz kierunku Dyrygentura Symfoniczno-operowa w klasie Mirosława Jacka Błaszczyka) na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

Obecnie asystent dyrygenta Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego – jednego z największych polskich zespołów artystycznych odwołujących się do tradycji polskiej muzyki i tańca ludowego.

Stworzył i prowadzi Orkiestrę NIECO Symfoniczną. Prowadzi chór Gloria przy Parafii Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Bojszowach Nowych.

Do 2018 roku prowadził chóry Laudate Dominum oraz Ogniwo jak również jest nauczycielem orkiestr I i II st. w szkole muzycznej im. G. Fitelberga w Chorzowie.

Prowadził jeden z najstarszych męskich chórów w Polsce – Chór Męski Hejnał przy KWK „Wujek” w Katowicach.
Współpracował z Orkiestrą Filharmonii Rzeszowskiej i Orkiestrą Filharmonii Śląskiej. Wraz z Januszem Kohutem, przygotowywał chór do musicalu Szczęśliwi ludzie w Bielskim Centrum Kultury. Prowadził zespoły wokalne w MDK nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach.

Od 2011 roku do 2014 związany  z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, gdzie dyryguje musicalami: Położnice szpitala Św. Zofii, Oliver, Producenci, Jeszcze nie pora nam spać, Jekyll i Hyde, Jesus Christ Superstar, Our House, Skrzypek na dachu oraz Chryzostoma Bulwiecia podróż do Ciemnogrodu, Bierzcie i Jedzcie, Frank V.  W maju 2012 roku odbyła się prapremiera musicalu Sweeney Todd nad którym objął kierownictwo muzyczne.

Współpracował jako dyrygent z teatrem Arte Creatura gdzie prowadził spektakle Kraina Uśmiechu, Zemsta Nietoperza, Orfeusz w piekle oraz zajął się przygotowaniem chóru do opery Napój Miłosny.